Hybrydowy manicure – dla kogo?

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że chcemy wyglądać o każdej porze jak najlepiej. Z tego względu dbamy o swoje ciało, jak również wygląd zewnętrzny. Kobiety coraz częściej również decydują się na pielęgnację swoich dłoni połączoną ze świetnym ozdabianiem swoich paznokci. Wiadome jest, że każda kobieta wykonuje w ciągu dnia bardzo dużo różnych czynności, wśród których wymienia się chociażby przygotowywanie posiłków, zmywanie naczyń czy też normalne porządki. Używanie rozmaitych detergentów, jak i wystawianie paznokci na działanie różnych czynników zewnętrznych powoduje, iż tradycyjny lakier niestety nie ma większych szans na utrzymanie się na płytkach paznokci.

Na hybrydowy manicure warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, kiedy interesuje nas rzeczywiście taka forma ozdabiania paznokci, która będzie w stanie wytrzymać codzienne funkcjonowanie. Jeśli odwiedzimy salon kosmetyczny w Krakowie, to zapewne w pierwszej kolejności będziemy chcieli się dowiedzieć, w jaki sposób wykonywany jest manicure hybrydowy. Doświadczona kosmetyczka z Krakowa posiada do tego celu nie tylko odpowiednie lakiery, ale również przybory do ozdabiania. Nie powinniśmy zapominać również o lampie UV, której zadaniem jest utwardzanie wszystkich naniesionych warstw lakieru oraz topu nabłyszczającego, by wszystko było jeszcze bardziej trwałe. Ponadto taki zabieg nie zajmuje się wyłącznie samymi paznokciami, ale również tym, co się znajduje wokół nich. Zatem nie powinniśmy zapominać, że kosmetyczka Kraków zajmie się także intensywnym nawilżaniem i regeneracją skórek wokół paznokci. Teraz takie dłonie z pewnością okażą się dla kobiety najlepszą wizytówką.

Nie powinniśmy zapominać, że decydując się na manicure hybrydowy, nie będzie takie proste jego usuniecie. Tak jak w przypadku zwykłego lakieru, stosujemy bezpośrednio tradycyjny zmywacz do paznokci, tak w tym przypadku należy ponownie wybrać się do gabinetu kosmetycznego. Rzeczywiście tam przy zastosowaniu specjalnych specyfików możemy przywrócić pierwotny wygląd naszym paznokciom bądź się zdecydować na zupełnie inny wzór.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Hybrydowy manicure – dla kogo?

  1. Mania pisze:

    Dla każdego:) nie niszczy tak paznokci, jak żele, a też długo się trzyma;)

Dodaj komentarz